Nadácia Kvapka Nádeje

Benefičný koncert „Od LADY CARNEVAL k DRACULOVI"

predpredaj.skPocta legendám popovej a muzikálovej hudby Karlovi Svobodovi a Jozefovi Bednárikovi.

Veľkolepá hudobná show „od LADY CARNEVAL k  DRACULOVI“ sa uskutoční na počesť umeleckých titánov česko-slovenskej hudobnej a muzikálovej scény, ktorými boli hudobný skladateľa Karel Svoboda a režisér Jozef Bednárik, ktorí významnou mierou ovplyvnili vývoj hudobnej a divadelnej scény na území Českej a Slovenskej republiky.

Skvelá príležitosť zažiť na jednom pódiu Helenu Vondráčkovú, Leonu Machálkovú, Daniela Hůlku, Nelu Pociskovú, Petra Koláře, Juraja Baču, Janka Slezáka a Martina Chodúra. Notoricky známe hudobné hity doplní svojim skvelým umením, tanečné zoskupenie CreDance, za sprievodu orchestra Slovenskí Symfonici pod taktovkou Adriana Kokoša.

Benefičný koncert „Od LADY CARNEVAL k DRACULOVI

Benefičné koncerty najväčších popových, filmových a muzikálových hudobných hitov, ktoré sa uskutočnia na prelome októbra a novembra 2018 na zimných štadiónoch v Žiline, Košiciach a Bratislave, bude doplnený veľkoplošnou videoprojekciou a príspevkami s dobovými zábermi i komentármi súčasníkov oboch tvorcov. Hudobné čísla budú sprevádzané symfonickým orchestrom, svetelnými efektmi a scénickým tancom. Chýbať nebudú rozhovory s umelcami, zábery z príprav muzikálov, nahrávania hudby, ukážky z filmov, dokumentárne zábery z divadelných skúšok a oveľa viac. Okrem iných zaznejú megahity ako „Lady Carneval“, „Stín katedrál“, „Lásko má já stůňu“,  „Kdepak ty ptáčku hnízdo máš“, „Včielka Maja“, „Čau lásko“, „Jsi můj pán“ a mnohé ďalšie.
 
Kúpou vstupenky na tento koncert podporíte charitatívne aktivity Nadácie Kvapka Nádeje a Nadácie Jozefa Bednárika, ktorým bude venovaný časť výnosu z tohto kultúrneho podujatia. 

Termíny koncertov:
Žilina –Tipsport Arena 20. októbra 2018
Košice – Steel Arena 24. Októbra 2018
Bratislava –Zimný Štadión Ondreja Nepelu 07. Novembra 2018
Lístky na koncert kupujte už teraz na Predpredaj.sk

predpredaj.skHelena Vondráčková - Od Lady Carneval k Draculovi - videopozvánkaO kvapku lepší

O kvapku lepší

V prípade otázok alebo záujmu o informácie, resp. participáciu na projekte nás prosím kontaktujte.

Partnerský server

Dve percentá z dane na Pravda.sk

Prázdna SMS na 830

PPC Marketing

Poďakovanie darcom

Poďakovanie darcom

Poďakovanie partnerom

Poďakovanie partnerom