Nadácia Kvapka Nádeje

Noc nádejí 2012

Bratislava 23. októbra 2012 – Tretí ročník benefičného galavečera NOC NÁDEJÍ, ktorý sa uskutočnil minulý štvrtok a v sobotu ho odvysielala RTVS, zabezpečil pre malých onkopacientov takmer 150-tisíc eur.

Túto sumu sa počas koncertu podarilo vyzbierať vďaka štedrým sponzorom a SMS zbierke.

Preto im, menovite, patrí naše veľké ĎAKUJEME:

Nadácia Allianz: 6 500 eur

Zväz autobusovej prepravy: 12 000 eur

Zberné suroviny, a.s. 16 500 eur

Nadácia VÚB: 30 000 eur

SMS zbierka na čísle 830: Takmer 50-tisíc eur


Osobitné poďakovanie patrí spoločnosti Shell Slovakia, ktorá počas galakoncertu nečakane zvýšila svoj príspevok až na 35 000 eur, pôvodne pritom mala odovzdávať 10 000 eur. „Vidiac tie silné príbehy so šťastným koncom a najmä uzdravené deti, ktoré dostali možnosť postaviť sa na toto pódium aj vďaka ľuďom a spoločnostiam, ktorí prispeli a podporili ich boj so zákernou chorobou sme sa rozhodli venovanú čiastku zmeniť. Je mojím veľkým potešením v mene spoločnosti Shell túto čiastku navýšiť na 35.000,- EUR!,“ uviedol počas galavečera Noc nádejí 2012 Igor Janok, generálny riaditeľ Shell Slovakia a riaditeľa prevádzky čerpacích staníc na Slovensku a v ČR. „Som rád, že môžem na tomto mieste zastupovať nielen spoločnosť Shell, ale aj našich zákazníkov. Tí prostredníctvom nášho vernostného programu vyzbierali v roku 2012 čiastku, ktorú chceme venovať na aktivity Nadácie Kvapka Nádeje.,“ dodal.


Štefan Bernát, sprácva Nadácie KVAPKA NÁDEJE, ktorá galavečer organizovala, takisto ďakuje všetkým, ktorí sa na príprave Noci nádejí 2012 podieľali. „Patrí im moje obrovské poďakovanie. Tým, že prispeli, pomohli k zakúpeniu prístroja – genetického analyzátora pre potreby transplantačnej jednotky kostnej drene Kliniky detskej hematológie a onkológie DFNsP Bratislava a Národného registra darcov kostnej drene. Veľké poďakovanie patrí tiež RTVS, ktorá odvysielala už tretí ročník tohto benefičného podujatia. Sme veľmi radi, že naše konkrétne a hmatateľné výsledky vo forme nových oddelení a prístrojov dokázali osloviť také množstvo ľudí s veľkým srdcom a pomáhajú s nami vytvárať O KVAPKU LEPŠÍ život pre detských hematologicko-onkologických pacientov,“ uzavrel Š. Bernát.

Aktivity Nadácie KVAPKA NÁDEJE a galavečer NOC NÁDEJÍ svojimi vystúpeniami podporujú mnohí obľúbení slovenskí a českí umelci. Tento rok na slávnostnom koncerte bez nároku na honorár vystúpili:

Helena Vondráčková, Jiří Korn, Zuzana Smatanová, Mária Čírová, Miko Hladký so skupinou Gladiátor, Fragile, 4tet, Peter Cmorík, Mirka Partlová, Katka Knechtová, Ján Koleník, Miro Jaroš, Dominika Mirgová, Desmod, Just Dance a mnohí ďalší.

Nadácia KVAPKA NÁDEJE im týmto takisto ďakuje za podporu, ktorú vyjadrili onkologicky chorým deťom svojimi vystúpeniami na NOCI NÁDEJÍ 2012.

Nadácia Kvapka nádeje
Mierová 83, Bratislava
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
tel:+421 2 43423901
mob: +421 905 918594
fax: +421 2 43423900
web: www.kvapkanadeje.sk>

O kvapku lepší

O kvapku lepší

V prípade otázok alebo záujmu o informácie, resp. participáciu na projekte nás prosím kontaktujte.

Partnerský server

Dve percentá z dane na Pravda.sk

Prázdna SMS na 830

PPC Marketing

Poďakovanie darcom

Poďakovanie darcom

Poďakovanie partnerom

Poďakovanie partnerom