Nadácia Kvapka Nádeje

Noc nádejí 2011 - účinkujúci

Po veľmi úspešnom prvom charitatívnom koncerte NOC NÁDEJÍ 2010, sa 27. októbra 2011 v priestoroch Mestského divadla P.O.Hviezdoslava uskutočnil 2. ročník benefičného galakoncertu NOC NÁDEJÍ 2011 (s podtitulom „Noc nádejí so spievajúcimi hercami“).
Záštitu nad charitatívnym večerom prevzali minister zdravotníctva SR Ivan Uhliarik a minister kultúry SR Daniel Krajcer, ktorí aj svojou osobnou účasťou spolu s ďalšími členmi slovenskej vlády, diplomatického zboru a osobnosťami ekonomického, kultúrneho a spoločenského ţivota takto podporili aktivity Nadácie KVAPKA NÁDEJE.
Počas programu sa za prispenia štedrých darov podnikateľských subjektov, ale hlavne príspevkov od ľudí s dobrým srdcom, ktorí podporili aktivity Nadácie Kvapka Nádeje zaslaním SMS na číslo 830, podarilo zabezpečiť pre projekt novej transplantačnej jednotky kostnej drene na DFNsP v Bratislave viac ako 75.000 Eur.
Prispievať na verejnú zbierku je možné až do 15.01.2012 zaslaním prázdnej SMS na číslo 830 v sieti všetkých troch mobilných operátorov, ale aj inými formami uvedenými na www.kvapkanadeje.sk.

Srdečne ďakujeme všetkým ochotným umelcom, ktorí napriek svojej pracovnej vyťaženosti vystúpili na podporu aktivít nadácie Kvapka Nádeje NAŽIVO a bez nároku na honorár. Veľmi si ich veľkorysosť a ústretovosť vážime.

Miro Žbirka - Balada o poľných vtákoch

Soňa Norisová - Somewhere over the rainbow

Kamil Mikulčík - Lion King

Peter Sklár - What a wonderful world

Petra Polnišová – Saxana

Majeský, Mikulčík, Csontos – Hallelujah

Zuzana Mauréry - Golden Eye song

Robo Opatovský - Ty a ja sme dvaja

Ivana Kuxová a Vilo Csontos - Múj čas – Sanitka

Eva Pavlíková - Hej svetla na mňa (Mníšky)

Štefan Skrúcaný - Na Skle Maľované

Tomáš Maštalír - Raindrops keep falling on my head

Elán - Len kým tu si

O kvapku lepší

O kvapku lepší

V prípade otázok alebo záujmu o informácie, resp. participáciu na projekte nás prosím kontaktujte.

Partnerský server

Dve percentá z dane na Pravda.sk

Prázdna SMS na 830

PPC Marketing

Poďakovanie darcom

Poďakovanie darcom

Poďakovanie partnerom

Poďakovanie partnerom